Obžaloba vlády a kolaborujících pseudovědců.

Hodnocení práce vlády ČR za poslední rok v době pandemie je jednoznačné a zdrcující. Výsledkem její činnosti je nejvyšší počet zemřelých na světě a největší škody na obyvatele na světě. O to smutnější je, že se našlo značné množství vědců (klid, označení vědec v našem případě neznamená, že jde o odborníka, ale o člověka, který se živí vším možným v oblasti výzkumu), kteří silně připomínají dobu, kdy vědou byl i tzv. vědecký komunismus. Typickým představitelem je vědec Kulveit, kterého tak vtipně odhalil matematik Janeček, jako naprostého amatéra bez jakýchkoliv vědeckých výsledků, je pouze pomocným učitelem na zahraniční universitě.
Logickou úvahou a logickými argumenty uvedu, jak měla vláda (a nejen ta naše) postupovat, aby výsledkem bylo třicetkrát méně obětí, setinové škody v rozpočtu a pandemie dva měsíce za námi.
1. Již na začátku pandemie bylo dost poznatků z Číny jak virus funguje a jaké jsou typické oběti.
Vláda dle těchto poznatků měla vyzvat praktické lékaře a specialisty, aby vytipovali typicky ohrožené pacienty a vytvořili jejich databázi.
Tito lidé dle mého zjištění tvoří skupinu 600 až 700 tisíc obyvatel.
Pro tyto lidi měla vláda okamžitě zajistit profesionální služby v oblasti nákupů základních potřeb a potravin. Tyto lidi dokonale izolovat od ostatních skupin obyvatel, vybavit je internetovým spojením online s rodinami, filtračními jednotkami vzduchu a držet je v této izolaci až do doby jejich očkování. Poskytnout jim mobilní lékařskou péči.
2. Ostatní obyvatelstvo nechat bez jakýchkoliv omezení chodit do práce, do školy, nechat běžet všechny obchody, restaurace a sportovní zařízení. Podpořit imunitu obyvatel vitamínem D, vitamíny obecně a propagovat sport jeho dotováním. Tato skupina obyvatel by se přirozeně promořila s minimálními následky, lidé tohoto typu Covid 19 zvládnou stejně snadno, jako chřipku.

Při tomto postupu by dnes měli všichni přirozenou imunitu a ti ohrožení by již byli všichni očkovaní.
Žaluji tuto vládu a kolaborující „odborníky“ za zločin hromadného zabití 30 000 lidí a hospodářskou škodu 2000 miliard korun.
Miroslav Frank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *